TULOSLASKENTA JA INTERNET-PALVELU TENAB, Mänttä
 
Tähti (*) ajan perässä ilmaisee aikaan sisältyvän ainakin yhden AT-rankaisun
 
Lammin Ikkunat ja Ovet-ralli / EI NUOTITETTAVAT     klo 21:10:39
20.1.2018 Lammin UA           
 
EK 2 (10.42 km) Forssan sisärakenne Oy          aika   ero 1.een
  1.(156)Tuomas Välilä             2v31       7:04,0
  2.(149)Pekka Mustanoja           2v31       7:22,4     0:18,4
  3.(139)Teuvo Kuparinen           2v30       7:24,5     0:20,5
  4.(155)Mika Seppälä              2v31       7:26,9     0:22,9
  5.(141)Lauri Suokas              2v30       7:29,1     0:25,1
  6.(142)Pasi Välimäki             2v30       7:30,1     0:26,1
  7.(148)Hannu Laurila             2v31       7:32,1     0:28,1
  8.(136)Kalle Jaakkola            2v30       7:33,0     0:29,0
  9.(140)Mikko Solkio              2v30       7:34,6     0:30,6
 10.(151)Erkki Piiroinen           2v31       7:35,4     0:31,4
 11.(150)Juho Paussu               2v31       7:36,4     0:32,4
 12.(146)Esa Kirjonen              2v31       7:39,4     0:35,4
    (147)Jarkko Koskema            2v31       7:39,4     0:35,4
 14.(144)Sebastian Hallbäck        2v31       7:41,9     0:37,9
 15.(145)Sami Hutri                2v31       7:50,7     0:46,7
 16.(138)Asko Järvinen             2v30       7:51,4     0:47,4
 17.(154)Esa Sandbacka             2v31       7:57,6     0:53,6
 18.(137)Jarmo Jokela              2v30       7:59,2     0:55,2
 19.(157)Hannu Ruohorinne          sl32       8:21,1     1:17,1
 20.(158)Jorma Laakso              sl32       8:40,0     1:36,0
-----------------------------------------------------------------------
JONKA JÄLKEEN LUOKITTAINEN TILANNE              aika   ero 1.een ero edell.
   
  1.(141)Lauri Suokas              2v30      12:29,6
  2.(140)Mikko Solkio              2v30      12:32,6     0:03,0   0:03,0
  3.(139)Teuvo Kuparinen           2v30      12:36,3     0:06,7   0:03,7
  4.(136)Kalle Jaakkola            2v30      12:39,8     0:10,2   0:03,5
  5.(142)Pasi Välimäki             2v30      12:48,5     0:18,9   0:08,7
  6.(137)Jarmo Jokela              2v30      13:11,6     0:42,0   0:23,1
  7.(138)Asko Järvinen             2v30      13:22,1     0:52,5   0:10,5
   
  1.(156)Tuomas Välilä             2v31      11:51,6
  2.(155)Mika Seppälä              2v31      12:24,1     0:32,5   0:32,5
  3.(148)Hannu Laurila             2v31      12:27,4     0:35,8   0:03,3
  4.(149)Pekka Mustanoja           2v31      12:28,4     0:36,8   0:01,0
  5.(147)Jarkko Koskema            2v31      12:32,9     0:41,3   0:04,5
  6.(151)Erkki Piiroinen           2v31      12:41,4     0:49,8   0:08,5
  7.(150)Juho Paussu               2v31      12:44,4     0:52,8   0:03,0
  8.(146)Esa Kirjonen              2v31      12:51,2     0:59,6   0:06,8
  9.(144)Sebastian Hallbäck        2v31      12:58,7     1:07,1   0:07,5
 10.(145)Sami Hutri                2v31      13:06,8     1:15,2   0:08,1
 11.(154)Esa Sandbacka             2v31      13:34,9     1:43,3   0:28,1
   
  1.(157)Hannu Ruohorinne          sl32      14:07,6
  2.(158)Jorma Laakso              sl32      14:28,2     0:20,6   0:20,6