TULOSLASKENTA JA INTERNET-PALVELU TENAB, Mänttä
 
Tähti (*) ajan perässä ilmaisee aikaan sisältyvän ainakin yhden AT-rankaisun
 
Lammin Ikkunat ja Ovet-ralli / EI NUOTITETTAVAT     klo 21:10:41
20.1.2018 Lammin UA           
 
EK 4 (10.57 km) "Etu" Ovi edellä                aika   ero 1.een
  1.(147)Jarkko Koskema            2v31       6:44,6
  2.(142)Pasi Välimäki             2v30       6:53,0     0:08,4
  3.(150)Juho Paussu               2v31       6:56,6     0:12,0
  4.(139)Teuvo Kuparinen           2v30       6:57,0     0:12,4
    (156)Tuomas Välilä             2v31       6:57,0     0:12,4
  6.(136)Kalle Jaakkola            2v30       7:01,4     0:16,8
  7.(148)Hannu Laurila             2v31       7:01,7     0:17,1
  8.(149)Pekka Mustanoja           2v31       7:02,3     0:17,7
  9.(151)Erkki Piiroinen           2v31       7:04,9     0:20,3
 10.(155)Mika Seppälä              2v31       7:05,7     0:21,1
 11.(141)Lauri Suokas              2v30       7:07,4     0:22,8
 12.(145)Sami Hutri                2v31       7:10,1     0:25,5
 13.(146)Esa Kirjonen              2v31       7:15,2     0:30,6
 14.(140)Mikko Solkio              2v30       7:15,5     0:30,9
 15.(137)Jarmo Jokela              2v30       7:21,1     0:36,5
 16.(144)Sebastian Hallbäck        2v31       7:25,1     0:40,5
 17.(138)Asko Järvinen             2v30       7:29,4     0:44,8
 18.(157)Hannu Ruohorinne          sl32       7:50,5     1:05,9
 19.(158)Jorma Laakso              sl32       8:00,7     1:16,1
-----------------------------------------------------------------------
JONKA JÄLKEEN LUOKITTAINEN TILANNE              aika   ero 1.een ero edell.
   
  1.(139)Teuvo Kuparinen           2v30      28:37,3
  2.(136)Kalle Jaakkola            2v30      28:46,1     0:08,8   0:08,8
  3.(141)Lauri Suokas              2v30      28:52,0     0:14,7   0:05,9
  4.(142)Pasi Välimäki             2v30      28:53,5     0:16,2   0:01,5
  5.(140)Mikko Solkio              2v30      28:58,4     0:21,1   0:04,9
  6.(137)Jarmo Jokela              2v30      30:07,8     1:30,5   1:09,4
  7.(138)Asko Järvinen             2v30      30:40,1     2:02,8   0:32,3
   
  1.(147)Jarkko Koskema            2v31      28:08,9
  2.(149)Pekka Mustanoja           2v31      28:32,7     0:23,8   0:23,8
  3.(148)Hannu Laurila             2v31      28:35,5     0:26,6   0:02,8
  4.(151)Erkki Piiroinen           2v31      28:54,1     0:45,2   0:18,6
  5.(150)Juho Paussu               2v31      28:56,6     0:47,7   0:02,5
  6.(146)Esa Kirjonen              2v31      29:42,5     1:33,6   0:45,9
  7.(145)Sami Hutri                2v31      29:48,9     1:40,0   0:06,4
  8.(144)Sebastian Hallbäck        2v31      30:00,7     1:51,8   0:11,8
  9.(156)Tuomas Välilä             2v31      31:57,1     3:48,2   1:56,4
 10.(155)Mika Seppälä              2v31      33:36,5     5:27,6   1:39,4
   
  1.(158)Jorma Laakso              sl32      33:00,7
  2.(157)Hannu Ruohorinne          sl32      33:26,8     0:26,1   0:26,1